Visalink Russia
M. Kharitonievsky per. 9/13, bld.4
Moscow, Russia 107078
+7 495 772 4224
Mon. - Fri. 10:00 - 18:00
http://visalink-russia.com
Get consultation
EN FR RU IT ES DE PL
Our working languages are English and Russian. All correspondence and inquiries in other languages will not be answered
Our office has moved to M. Kharitonievsky per. 9/13 , bld.4, Moscow, RF 107078. If you would like to visit us please call for the appointment.
Order online now! Click here!

Visalink specializes in assisting business professionals with their corporate needs and independent international travelers with their visa requirements before and upon arrival to Russia. Register and you would be able to apply online for a full range of Russian visa support services, including express single, double and multiple-entry business visas, one day tourist visa invitations, registration upon arrival in Moscow. You do not need to send us any documents. All necessary information is collected through our secure online form.

 
How much does it cost?

Calculate how much is your Russian visa invitation or a registration in Moscow. We have created a fair pricing policy, there are no hidden charges or uncapped fees.


 

Reset
Once again

Reset

Reset

Reset

Reset

Reset

Reset

Reset

Reset

Reset
0.00 EUR
Visa:0.00 EUR
Delivery:0.00 EUR
Answer the questions! Step 1 of 7
| More

Procedure of issuing and extending of Russian visas (Latvian translation)

Neoficiāls tulkojums

 

Rīkojumu reģistrāciju un Krievijas vīzu

 

atjaunošanu stāšanās Krievijas Federācijas ārvalsts pilsonis jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments un ir atzīts, ka Krievijas Federācija šajā statusā, un vīzu, ja vien citu procedūru, lai ievadītu KrievijasFederācija nav izveidotas saskaņā ar starptautisku vienošanos.

 

kārtību un nosacījumus, pārstrādes un izsniegtu vīzas, atjaunošanu, reģenerāciju nozaudēšanas gadījumā, kā arī vīzu anulēšanas procedūru, ir izveidota ar Krievijas Federācijas valdību gada 9 jūnijs 2003№ 335 (saskaņā ar Krievijas Federācijas valdību gada 2010 februāris 27№ 98 "Par grozījumiem Nolikumā par izveidi vīzu formu, procedūru un nosacījumus tās reģistrācijas un emisijas, atjaunošanu, reģenerāciju nozaudēšanas gadījumā, kā arī anulēšanas vīzu»)

 

Lai saņemtu vīzu ārvalsts pilsonis, ir jāpiemēro tās valsts diplomātiskajāpārstāvniecība vai konsulārais dienests, Krievijas Federācijas personiski vai ar viņa pienācīgi pilnvarots pārstāvis, un iesniedz šādus dokumentus:

 

derīgu personu apliecinošu dokumentu un pieņēma to kā tādu Krievijas Federācija;

Aizpildīto vīzasforma ar vienu fotogrāfiju;

fotogrāfiju 3 × 4 cm;

veselības apdrošināšanu, ja vien nav noteikts citādi starptautiskajos līgumos ar Krievijas Federācijas;

ja ārvalstu pilsonis iesniedz pieteikumu par vīzu ilgāks par trīs mēnešiem, viņam ir papildus iesniedzsertifikāts nav HIV infekcijas ārstēšanā.

izmērs konsulārās nodevas par Krievijas vīzu nosaka, pamatojoties uz savstarpīgumu.ES pilsoņu vīzu maksa ir € 35, un gadījumā, ja steidzami risināmu problēmu, (ne vairāk kā trīs dienas), tā divas reizes.

 

Lai saņemtu vīzu, Jums ir jābūt ielūgumu ienākt Krievijas Federāciju, ko izdevusi Federālā migrācijas dienests.Reģistrācijas uzaicinājumu pieteikums var sazināties ar vietējām varas iestādēm, juridiskām personām, kā arī Krievijas pilsonis un dzīvo Krievijas Federācijā, ārvalsts pilsonis vai bezvalstnieks.

 

Pamatojoties uz uzaicinājumu, ko sniegusi Federālā migrācijas dienesta izsniegtas parastajām vīzām šādiem veidiem:

 

privāti;

uzņēmējdarbību;

humanitārās zinātnes;

apmācība,

darbiniekiem.

Atkarībā no ierakstu skaits ļāva - atkāpes, vīzas var būt vienvietīgas, divvietīgas vai vairāku.

 

ārvalstnieks, kas ir pilnvarots ieceļot Krievijas Federācijas pagaidu uzturēšanās, pamatojoties uz lēmumu par teritoriālās iestādes Federālā migrācijas dienesta diplomātiskās pārstāvniecības vai konsulārā pārstāvniecība, kurā Krievijas Federācijas izsniegta vīzadzīviem cilvēkiem 4 mēnešu laikā, pagarinot teritoriālo iestādi Federālā migrācijas dienesta vietā migrācijas reģistrācijas dzīvesvietā ārvalstu pilsoņiem izsniedz daudzkārtējās ieceļošanas vīzas uz laiku, kamēr termiņuzturēšanās atļauju, ārvalstspilsonim, kas saņēmis atļauju pagaidu uzturēšanās laikā viņa uzturēšanos teritorijā Krievijas Federācijas reģionālajai iestādei, FMS Krievijas, un izdeva daudzkārtējās ieceļošanas vīza pagaidu uzturēšanās laiku pagaidu uzturēšanās atļaujas.

 

vajadzētu zināt, ka faktiskais mērķis, kad ārvalstu pilsoņi Krievijas Federācijā jāatbilst izsniegusi viņam vīzu.

 

ārvalstnieks stāšanās Krievijas Federācijā migrācijas karti, sniedzot informāciju, kas ietverta vīzu pēc ierašanās galamērķī Krievijas Federācija pieliek pieejamos dokumentus uzņēmējai valstij migrācijas

uzturēšanās laiku no ārzemnieka Krievijas Federācijā nosaka derīguma termiņu viņa vīza.

 

ārvalsts pilsonis, ir pienākums atstāt Krievijas Federācijas beidzoties to atļauts.Pagarināt vīzas derīguma termiņu un uzturēšanās laikposms būtu jāpiemēro migrācijas dienests iepriekš, pirms iepriekš minētā termiņa.

 

Turklāt ārvalstu pilsoņiem, kuri ierodas Krievijas Federāciju par vairākiem uzņēmumiem vai vairākiem gadu humāno vīzas var Krievijas Federācijā kopā ne vairāk kā 90 dienu laikā ik pēc 180 dienām.

 

Ja nepieciešams, atstājot ārzemnieks no Krievijas Federācijas, vīzas pagarināšana paredz pārstāvju Ārlietu Krievijas Federācijas ministrija, kas atrodas pierobežā (tostarp robežšķērsošanas punktāvalsts robežas), vai robeža body - ne vairāk kā 3 dienas.

 

Visos citos gadījumos parasto vīzu pagarina atbild Federālā migrācijas dienesta vai tā teritoriālās iestādes.

 

Visa derīguma termiņu var pagarināt līdz 10 dienām, ja kopējais uzturēšanās ilgums ārvalstu pilsoņu Krievijas Federācijā nepārsniedz 90 dienas katrā 180 dienu laikposmā.pasākumi un

 

Ņemot vērā šos apstākļus humāna rakstura (nepieciešama steidzamu ārstēšanu smagu slimību vai tuva radinieka, kas dzīvo Krievijas Federācijā nāve) ir pieejama Vīzu var pagarināt uz laiku, kas ir nepieciešamas pieņemšanai sakarā ar pastāvošajiem apstākļiem

 

Ja force majeure (ārkārtēju un nenovēršamu ar doto nosacījumu), kā arī katastrofas vīzu var pagarināt uz laiku, kas vajadzīgs, lai izietu no Krievijas Federācijas.

 

atjaunošana vīzu iepriekš minētās valsts iestādes vietā, ārvalstu pilsoņa migrācijas dienesta dzīvesvietas vai viņa vietā par reālu dzīvesvietu vai kontrolpunkta uz valsts robežas ar Krievijaspēc rakstiska ārvalstu pilsoņa pieteikumu un lūgumrakstu aicinot viņa organizācija vai persona, kā arī dokumentus, kas pierāda to vajadzību šādu pagarinājumu.

 

ārzemnieks teritorijā Krievijas Federāciju par ikgadējo papildu darbu vai izglītības vīzu var pastāvīgi dzīvo Krievijā, kamēr šīs vīzas.

 

ārvalstu pilsonim, apstākļiem, kas ir pamats vīzu pagarina, personīgo aicina teritoriālajā iestādē Federālā migrācijas dienesta, pirms beidzies vīzas pieejams paziņojums par tā atjaunošanu.Vienlaicīgi ar pieteikumu iesniedz derīgu personu apliecinošu dokumentu un ārvalsts pilsonis, noplēšamie daļu paziņojumu par viņa ierašanās vietu, kas pievienots lūgumrakstu uzaicināt individuālu pilsoni, divas fotogrāfijas mērīšanas 3 × 4 cm un noslēguma maksājuma saņemšanaivalsts nodeva.

 

par valsts nodevu par vīzas pagarināšanu ar nodokļu kodeksu Krievijas Federācijas lielumu un atkarībā no daudzajiem vīza ir 300-400 rubļu.Pamatojoties uz savstarpīgumu un saskaņā ar starptautiskiem līgumiem noteiktas kategorijas ārvalstu pilsoņi ir atbrīvoti no pienākuma maksāt valsts nodevu par vīzas pagarināšanu. Pašlaik šis noteikums attiecas uz pilsoņiem Eiropas Savienībā.

 

termiņa izskatīšanai pieteikumu pagarināt vīzu nevar pārsniegt 20 dienas.

 

ārzemnieks nav atstājis teritoriju Krievijas Federācijas beidzoties vīzas vai netiek piemērota attiecībā uz pagarinājumu, var pie administratīvās atbildības (soda 2000-5000 rubļu.) Līdz no Krievijas Federācijas izraidīšanu un turpmāko slēgšanu stāšanās Krievijas Federācijas uz 5 gadiem.

 

Pēdējās izmaiņas: 26 Nov 2010