Visalink Russia
M. Kharitonievsky per. 9/13, bld.4
Moscow, Russia 107078
+7 495 772 4224
Mon. - Fri. 10:00 - 18:00
http://visalink-russia.com
Get consultation
EN FR RU IT ES DE PL
Our working languages are English and Russian. All correspondence and inquiries in other languages will not be answered
Our office has moved to M. Kharitonievsky per. 9/13 , bld.4, Moscow, RF 107078. If you would like to visit us please call for the appointment.
Order online now! Click here!

Visalink specializes in assisting business professionals with their corporate needs and independent international travelers with their visa requirements before and upon arrival to Russia. Register and you would be able to apply online for a full range of Russian visa support services, including express single, double and multiple-entry business visas, one day tourist visa invitations, registration upon arrival in Moscow. You do not need to send us any documents. All necessary information is collected through our secure online form.

 
How much does it cost?

Calculate how much is your Russian visa invitation or a registration in Moscow. We have created a fair pricing policy, there are no hidden charges or uncapped fees.


 

Reset
Once again

Reset

Reset

Reset

Reset

Reset

Reset

Reset

Reset

Reset
0.00 EUR
Visa:0.00 EUR
Delivery:0.00 EUR
Answer the questions! Step 1 of 7
| More

Procedure of issuing and extending of Russian visas (Lithuanian translation)

Neoficialus vertimas

 

Tvarka įregistruoti ir atnaujinti Rusijos vizas

 

atvykimo į Rusijos Federacijos užsienio pilietis privalo pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą ir yra pripažinta, kad Rusijos Federacija, kad pajėgumų ir vizą, išskyrus atvejus, kai skirtingų tvarka patekti į RusijosFederacija nėra įsisteigęs pagal tarptautinį susitarimą.

 

tvarka ir sąlygos apdorojimo ir vizų išdavimo, atnaujinimo, atkūrimo praradimo atveju, taip pat vizų panaikinimo tvarką nustato Rusijos Federacijos Vyriausybės vardu 9 birželis 2003№ 335 (pagal Rusijos Federacijos Vyriausybės vardu Vas 27, 2010№ 98 "Dėl reglamentų pakeitimų dėl vizų formos, tvarka ir sąlygomis jos registracijos ir išdavimo, atnaujinimo, atkūrimo praradimo atveju, ir panaikinti vizos»)

 

Personalo Norėdami gauti vizą užsienio valstybės pilietis turi kreiptis į diplomatinesatstovybė arba konsulinė įstaiga Rusijos Federacijoje asmeniškai arba per jo tinkamai įgaliotas atstovas, ir pateikti šiuos dokumentus:

 

galiojantį asmens tapatybės dokumentą ir gyvūnus kaip tokia Rusijos Federacijoje;

Užpildytų vizųforma su vienu nuotrauka;

nuotrauką 3 × 4 cm;

sveikatos draudimo, jei kitaip nenumatyta tarptautinėse sutartyse Rusijos Federacijoje;

jei užsienio pilietis kreipiasi dėl vizų ilgesniam nei trijų mėnesių, jis papildomai turi pateiktisertifikatas nėra ŽIV infekcijos.

dydis konsulinės rinkliavos už Rusijos vizą nustatoma remiantis abipusiškumo principu.ES piliečiams vizos mokestis yra 35 eurų, o tuo atveju, aktuali problema (ne daugiau kaip tris dienas), tai dvigubai.

 

Norėdami gauti vizą, reikia turėti kvietimą atvykti į Rusijos Federaciją, galioja Federalinės migracijos tarnybos.Registruoti kvietimus paraiška gali kreiptis į vietos valdžios institucijos, juridiniai asmenys, taip pat Rusijos pilietis, ir gyvena Rusijos Federacijos užsienio pilietis arba asmuo be pilietybės.

 

Apie remiantis kvietimais pateikti Federalinės migracijos tarnybos išduotą paprastose vizose šių tipų:

 

privačios;

verslą;

humanitariniai mokslai;

mokymą;

darbuotojams.

Priklausomai nuo įrašų skaičiaus Draudimas - išvykimai, vizos gali būti vienviečiai, dviviečiai arba sudėtiniai.

 

užsienio pilietis, kuris yra įgaliotas patekti į Rusijos Federacijos teritoriją, laikino gyvenimo grindžiama teritorinės agentūra Federacinės migracijos tarnyba diplomatinė atstovybė arba konsulinė įstaiga dėl Rusijos Federacijos sprendimo išduoti vizągyvas žmogus kaip 4 mėnesių laikotarpį, kuris pratęsiamas teritorinių institucija Federalinė migracijos tarnyba prie migracijos registracijos vietą apsigyventi užsienio piliečių vieta išduodant daugkartines vizas išduoti laikiną leidimą gyventi, užsienio trukmėpilietis, kuris gavo leidimą laikinai gyventi per jo gyvenimo Rusijos Federacijos, regioninę atstovybę FMS Rusijos teritorijoje, ir išduota daugkartinė viza laikinai gyventi dėl laikino leidimo gyventi trukmė.

 

turėtų žinoti, kad tikrasis tikslas užsienio piliečių įvažiavimo į Rusijos Federaciją turi atitikti tipą, kurį išleidžia jį vizos.

 

užsienio pilietis įsigaliojimo Rusijos Federacijos migracijos kortelę, kurioje pateikta informacija apie atvykimo vizą į jų paskirties vietą Rusijos Federacijos pateiktų dokumentus priimančiosios šalies migracijos

trukmės buvimo Rusijos Federacijoje užsienietis yra nustatomas pagal galiojimo laikotarpiu jo viza.

 

užsienio pilietis yra priversti palikti Rusijos Federacijos nuo jų leidžiama pabaigos.Norėdami pratęsti vizos galiojimo laikotarpį, ir buvimo, turėtų kreiptis į Migracijos tarnybos iš anksto, prieš pirmiau minėtą laikotarpį.

 

Be to, užsienio piliečių, atvykstančių į Rusijos Federacijos keletą verslo ar kelis metinės humanitarinės vizos gali būti Rusijos Federacijos, iš viso ne daugiau kaip 90 dienų per kiekvienus 180 dienų laikotarpį.

 

Jei reikia, paliekant užsienio pilietis iš Rusijos Federacijos, vizos pratęsimą atstovas Užsienio reikalų ministerijos Rusijos Federacijos, esančią pasienio zonoje (įskaitant sienos perėjimo punktąvalstybės sienos), ar pasienio institucijai - ne daugiau kaip 3 dienas.

 

Visais kitais atvejais įprastos vizų pratęsimo Federacinės migracijos tarnyba ar jos teritorinių organų atsakomybę.

 

vizos galiojimo laikotarpis gali būti pratęstas iki 10 dienų, su sąlyga, kad bendra buvimo trukmė užsienio piliečiams Rusijos Federacijos neviršija 90 dienų per kiekvienus 180 dienų laikotarpį.

 

Atsižvelgiant į humanitarinio pobūdžio (už skubų gydymą, sunkios ligos ar mirties artimas giminaitis gyvena Rusijos Federacijos poreikį) aplinkybėmis galima išduoti vizą gali būti pratęstas laikotarpiu, kurio reikia priimti dėl vyraujančių aplinkybiųišvykimo į užsienio pilietis iš Rusijos Federacijos (dokumento, patvirtinančio, kad tokių aplinkybių buvimą nuostata).

 

Force majeure (išskirtinėmis ir neišvengiamomis pagal pateiktas sąlygas), taip pat nelaimių vizos gali būti pratęstas laikotarpis, kaip reikalaujama dėl išėjimo iš Rusijos Federacijos.

 

atnaujinimas vizų minėtų valstybės įstaigų užsienio piliečio vieta migracijos tarnyboje pagal gyvenamąją vietą arba jo darbo vietoje realios gyvenamosios vietos arba Valstybės sienos Rusijos greičių dėžėpateikus raštišką prašymą iš užsienio piliečio ir peticiją kviesti savo organizacijos ar asmens, taip pat dokumentus, įrodančius tokio pratęsimo būtinumą.

 

užsienietis iš Rusijos Federacijos teritorijos dėl metinės daug papildomo darbo arba mokymosi vizos gali nuolat gyventi Rusijoje šių vizų galiojimo trukmę.

 

užsienio piliečio, sudarančių aplinkybių vizų pratęsimo priežasčių, asmens kreipiasi į teritorinį skyrių Federacinės migracijos tarnyba prieš išduodant vizas yra, apie jo atnaujinimo pareiškimą pabaigos.Kartu su paraiška galiojantį asmens tapatybės dokumentą iš užsienio pilietis, nuplėšiamu dalis jo atvykimo į sėdynės pranešimas, pridedamas prašymas pakviesti į individualius piliečius, dvi fotonuotraukas matavimo 3 × 4 cm ir mokėjimo gavimoValstybės rinkliava.

 

dydžio valstybės rinkliava už vizos pratęsimą su Mokesčių kodekso Rusijos Federacijos ir, priklausomai nuo vizos įvairovė yra 300-400 rublių.Remiantis abipusiškumo principu ir pagal tarptautines sutartis tam tikrų kategorijų užsienio piliečiai atleidžiami nuo mokėjimo valstybės rinkliava už vizos pratęsimą. Šiuo metu ši taisyklė taikoma piliečiams Europos Sąjungos.

 

laikotarpiui už atlygį paraiškų pratęsti vizos negali viršyti 20 dienų.

 

užsienietis neišvyko į Rusijos Federacijos teritoriją po to, kai vizos ar nėra prašė pratęsti jo galiojimą, gali būti patraukti administracinėn atsakomybėn (2000-5000 rublių bauda pabaigos.) Kol iš Rusijos Federacijos išsiuntimo ir vėlesnius uždarymo į Įrašas apie Rusijos Federaciją 5 metus.

 

Paskutinį kartą atnaujinta: 26 Lap 2010